Centrinis Klaipėdos terminalas

ISO Politika

 

Kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika

UAB Centrinis Klaipėdos terminalas skirtas saugiam, sparčiam ir patogiam keleivių pristatymui iki keleivinių keltų ir kruizinių laivų bei krovinių priėmimui, saugojimui ir pakrovimui į laivus.

MŪSŲ TIKSLAI:

Tinkamai pasirūpinti keleiviais nuo tos akimirkos, kai jie įeina pro terminalo priėmimo vartus iki akimirkos, kai jie įlipa į jiems skirtą laivą ir atvirkščiai bei tinkamai pasirūpinti kroviniais nuo tos akimirkos, kai jie priimami priėmimo zonoje iki tol, kol pakraunami į laivus bei atvirkščiai.

Suprasdami, kad keleivių ir krovinių terminalas yra pirmas ir paskutinis įspūdis apie šalį keleivių atmintyje, norime užtikrinti aukščiausios kokybės jų aptarnavimą ir saugumą. Tam, kad būtų užtikrinta teikiamų paslaugų kokybė, saugumas darbuotojams ir keleiviams bei draugiškumas aplinkai – UAB Centrinis Klaipėdos terminalas įdiegta ir sertifikuota kokybės, darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkosaugos vadybos sistema, atitinkanti tarptautinių standartų ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir BS OHSAS 18001:2008 reikalavimus.

Vadybos sistema užtikrina, kad UAB Centrinis Klaipėdos terminalas vykdydamas keleivių ir krovinių aptarnavimą vadovaujasi šiais PRINCIPAIS:

 Standartų ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir BS OHSAS 18001:2008 reikalavimų vykdymas ir nuolatinis vadybos sistemų tobulinimas ir rezultatyvumo gerinimas bendrovėje;

  • Tiekėjų ir rangovų kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų vykdymo užtikrinimas;
  • Taršos prevencija ir nuolatinis aplinkos apsaugos gerinimas;
  • Darbuotojų ir klientų sužeidimų bei susirgimų prevencija;
  • Neigiamos nuomonės apie teikiamų paslaugų kokybę prevencija;
  • Galiojančių bendrovės veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų bei kitų prisiimtų įsipareigojimų vykdymas.
  • Bendrovės darbuotojų motyvavimas kuo kokybiškiau vykdyti darbus, vykdyti aplinkos taršos prevenciją ir rūpintis savo bei aplinkinių žmonių sveikata ir saugumu.
  • Kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politikos įvykdymas, tobulinimas bei tęstinumas. Bendrovės vadovybė laiduoja šios politikos įgyvendinimą bei aprūpinimą ištekliais kokybės, darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkos apsaugos politikos tikslams pasiekti ir kviečia visus darbuotojus sutelkti pastangas jos vykdymui.

 

 

© 2014 Visos teisės saugomos. Svetainės dizainas ir programavimas Amburia branding